HQ Juicy Prop J4.9X3.5X3 (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
left in stock
Add to Wishlist
We accept the following payment methods
Are you looking to buy HQ Juicy Prop J4.9X3.5X3 (2CW+2CCW)-Poly Carbonate in Australia?
Specifications
  • Propeller Diameter: 4.9 inch
  • Pitch : 3.5
  • Blades : 3
  • Material : Poly Carbonate
  • Weight : 3.6g
  • Hub Diameter : 12mm
  • Hub Thickness:6mm
  • Shaft :5mm
  • Adaptor Rings : NO
Includes
  • 2 x CW HQ Juicy Prop  J35
  • 2 x CCW HQ Juicy Prop  J35
Browse More
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%